Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" повернути товар який ви купили в інтернет магазині "Техком" ви можете протягом 14 днів з моменту покупки за умов, зазначених нижче.
Обмін / повернення товару належної якості можливий на аналогічний товар у продавця нашого магазину, якщо він не задовольнив вас за своїми зовнішніми даними (колір, габарити, форма), або має іншу функціональність не підходить Вам.

Ми проведемо цю процедуру якщо:

  • товар не використовувався. Товар повинен нести всі ті ж функції і настройки, що були встановлені виробником. Перевірити, чи використовувалася пристрій може безпосередньо менеджер, а в подальшому авторизований сервісний центр.
  • збережений товарний вигляд, а саме не пошкоджені заводські товарні плівки на виробі, упаковки гарнітури та інших комплектуючих виробів. Наявність подряпин і потертостей на виробі неприпустимо;
  • наявність розрахункових документів, пломб і ярликів. Якщо при поверненні загублений якийсь документ, інформаційні дані або зірвали пломбу на товар вам буде відмовлено в даній послузі. Наявність товарного, касового чека або іншого підтверджує оплату товару обов'язково.

Обмін / повернення товару неналежної якості можливий протягом гарантійного терміну. Покупцеві можуть зробити заміну товару, повернення грошей або ремонт тільки в разі, якщо продавець або сервісний центр доведуть, що проблема, яка робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його прямою функцією, виник з вини виробника.

 

Інтернет магазин "Техком" бажає Вам приємних покупок!